sausio 7, 2019

Apie projektą

Pensijinis amžius – tai ne gyvenimo saulėlydis, tai sidabrinio džiaugsmo akimirkos.

Tokiame garbiame amžiuje atsiranda gana daug laisvo laiko. Būnant pensininku visada galima pasirinkti nieko neveikti, žiūrėti televizorių ar piktintis nuolatos teisingumą ir žmogaus teises mindančia valdžia.

Tačiau tai nėra geriausias pasirinkimas pensininkams ir ypač Europos Sąjungos pensininkams!

Išnaudokite savo laiką smagiai, įdomiai ir prasmingai – keliaukite, švieskitės, pramogaukite – tai Jūsų laikas, mieli pensininkai. Džiaukitės gyvenimu ir valstybės teikiamomis galimybėmis.

Tačiau tuo pačiu išlikite pilietiški savo valstybės šeimininkai, perduokite savo gerąją patirtį jaunajai kartai.

Jūsų dėmesiui unikalus patriotinis projektas – pensininkų pastangomis galima apvalyti valstybę nuo vis dar pasitaikančiu negerovių. Juk kaip gera jausti, padarius gerą darbą mūsų Lietuvai.

Tam tereikia užpildyti anketą bei tapti mūsų bendruomenės nariu.


Svarbu atkreipti dėmesį, kad, pavyzdžiui, pabėgėliai, kovodami už savo teises, ne iš karto įtikino Europos Komisiją, kad jų pašalpa pradžioje turi siekti 600 €.

Pabėgėliai drauge su savo atstovais daug dirbo – rašė skundus, kūrė mokslines studijas, bendravo įvairiomis ryšio priemonėmis ir susitikinėjo su Europos Komisijos bei kitų atsakingų žemyno institucijų nariais.

Kaip gerai žinoma, tuo pat metu beveik nė viena Lietuvos pensininkus atstovaujanti organizacija ir nė vienas iš Lietuvoje rinktų Europos Parlamento narių nė karto nekėlė šio klausimo Europos Parlamente ir Europos Komisijoje.

Tačiau atėjo laikas liautis žeminti pensininkų orumą ir pasinaudojus turimais demokratijos įrankiais, veikiančiais visoje Europos Sąjungoje, įgyvendinti teisingumą.